*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Christian Chavez uhapsen............

Go down 
АуторПорука
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Christian Chavez uhapsen............ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Christian Chavez uhapsen............ Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Christian Chavez uhapsen............ Empty
ПорукаНаслов: Christian Chavez uhapsen............   Christian Chavez uhapsen............ EmptyMon Mar 23 2009, 17:18

Christian Chavez, Polito iz serije "Rebelde", uhapsen je u Njujorku sa dzointom u ruci, mada on tvrdi da droga nije bila njegova i da "cigaretu" nije pusio, vec je samo pridrzavao prijatelju.Chavez se kasnije izvinio fanovima preko svoje web stranice, rekao im je da je pogresio kada je uzeo drogu koju su mu ponudili, ali da je srecom nije probao. U policijskom izvestaju pise nesto druga verzija- da je ovaj popularni clan grupe RBD uhapsen u trenutku dok je kupovao drogu............
...............TOP SECRET................TV Novela.................
Sta mislite, da li je istina????
Назад на врх Go down
 
Christian Chavez uhapsen............
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Christian...
» Kraj RBD-Anahi i Christian
» Christian seta u D.F. Mexiku sa drugaricom [MQ-HQ] bez logoa
» Christian peva ,,No pares,,
» CHRISTIAN I NJEGOWE ODWALE

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *GRUPA RBD* :: ♥Chlanowi♥ :: Christian-
Скочи на: