*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ÒðàæèÒðàæè  Ðåãèñòðó¼ ñåÐåãèñòðó¼ ñå  Ïðèñòóïè  

 

 “Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje”

Go down 
ÀóòîðÏîðóêà
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Áðî¼ ïîðóêà : 1830
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
“Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje” Left_bar_bleue100 / 100100 / 100“Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje” Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

“Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje” Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: “Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje”   “Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje” EmptySun Mar 22 2009, 17:46

Atrás quedaron cuatro años de hoteles, escenarios y estudios de grabación para Alfonso 'Poncho' Herrera, quien tras el fin de la agrupación RBD, decidió abandonar la música y concentrarse en el mundo de la actuación.

El mexicano de 25 años ha estado en varias ocasiones en Colombia en el último mes, al ser uno de los protagonistas de capítulos de Tiempo final, serie que llega a su tercera temporada.

Con un carisma arrollador y siempre con una sonrisa para sus cientos de fans, quienes lo esperan a las afueras de los hoteles y los estudios de grabación, Alfonso Herrera, conocido como Poncho, habló con Colprensa sobre su regreso a la actuación, así como sobre el adiós al exitoso grupo de pop RBD.

- ¿Fue difícil decir adiós a RBD?

Era consciente de que la agrupación llegaría a su fin, pero lo bonito fue tener cuatro años el apoyo incondicional del público y despedirnos en el mejor momento de la banda, para dejar huella en la gente, que no la olvidará tan fácil.

- ¿Cómo ha sido la experiencia de actuar en Colombia?

Es una oportunidad genial, porque he sido televidente de las dos primeras temporadas de Tiempo final, y ahora, en la tercera, tengo la oportunidad de hacer parte de esta importante serie.

- En una de sus visitas con RBD, se dijo que sostenía una relación sentimental con la presentadora y actriz Katherine Porto...

Es una situación muy chistosa. Al volver a México, tras realizar las últimas presentaciones en Colombia de RBD, recibí una llamada de la gente de la disquera en Bogotá, para contarme que los medios estaban diciendo que yo había salido con una presentadora y actriz colombiana. Yo ni la conocía, de hecho, sólo la conozco actualmente por lo que encontré de ella en Internet, porque cuando salió el chisme, me causó curiosidad y la busqué, pero más allá no ha pasado nada.
Íàçàä íà âðõ Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Áðî¼ ïîðóêà : 1830
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
“Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje” Left_bar_bleue100 / 100100 / 100“Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje” Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

“Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje” Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: “Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje”   “Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje” EmptySun Mar 22 2009, 17:47

~~~PREVOD~~~

Iza su ostale 4 godine boravka u hotelima,scene I studiji za snimanja za Alfonsa Poncha Herreru,koji je nakon kraja grupe RBD,odlucio da napusti muziku I da se koncentrise na svet glume.

Dvadesetpetogodisnji Mexikanac bio je u nekoliko navrata u Kolumbiji poslednjrg meseca,da be bio jedan od glavnih glumaca epizoda Tiempo Final,serije koja snima svoju trecu sezonu.

Sa neodoljivom karizmom I uvek sa jednim osmehom za svoje fanove,koji ga cekaju ispred hotela I studija za snimanje,Alfonso Herrera,poznat kao Poncho,pricao je sa Colprensom o njegovom povratku glumi,kao I o kraju uspesne pop grupe RBD.


Da li je bilo tesko reci zbogom RBD-u?

Bio je svestan d ace grupa doci do kraja,ali lepi je imao 4 godine neizmerne podrske publike I oprostili su se u najboljim trenucima benda,ostaviti zar medju ljudima, nece to zaboraviti tako lako.

-Kakvo je bilo iskustvo glumeti u Kolumbiji?

To je jedna genijalna prilika, jer sam bio gledalac prve dve sezone Tiempo Final,a sada,u trecoj,imam priliku da budem deo ove bitne serije.

-Na jednoj od poseta sa RBD-om, reklo se da se mislilo da ima emotivnu vezu sa predstavnikom I glumicom Katarinom Porto…

To je jedna smesna situacija. Po povratku u Mexico, posle realizovanja poslednjih prezentacija u Kolumbiji RBD-a, promio sam jedan poziv od ljudi diskografije iz Bogote, da mi kazu da su mediji govorili da nije bilo izlaza sa jednom kolumbijskom prezenterkom I glumicom. Nisam je ni poznavao, u stvari, samo je znam kao glumicu od onoga sto sam o njoj nasao na Internetu,jer kada je izasao trac, bio sam radoznao I potrazio sam,ali dalje se nista nije desilo.
Íàçàä íà âðõ Go down
 
“Gluma je oduvek bila moje profesionalno preferiranje”
Íàçàä íà âðõ 
Ñòðàíà 1 of 1
 Similar topics
-
» Dul nije bila na snimanju VDA
» Evo dve slike dok je Dul bila u grupi Jeans..
» Anahi kad je bila na pochetku karijere
» Exkluzivne slike dok je bila u L.A. na prezentaciji NyX kozm
» Video: Anahi od kada je bila mala do sada

Permissions in this forum:Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó
*R*E*B*E*L*D*E* :: *GRUPA RBD* :: ♥Chlanowi♥ :: Alfonso-
Ñêî÷è íà: