*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Ucker malo omalovazio Timbiriche i Menudo :=)

Go down 
АуторПорука
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Ucker malo omalovazio Timbiriche i Menudo :=) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ucker malo omalovazio Timbiriche i Menudo :=) Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Ucker malo omalovazio Timbiriche i Menudo :=) Empty
ПорукаНаслов: Ucker malo omalovazio Timbiriche i Menudo :=)   Ucker malo omalovazio Timbiriche i Menudo :=) EmptySun Mar 22 2009, 17:44

Kako se stvori neki fenomen, odmah konkurencija tezi da izbaci nekoga ko ce im parirati. TO je u ovom slucaju uradila Televisa ciji su mladi puleni, pored RBD-a, koji definitivno vaze za "zlatne koke", takodje i Timbiriche i Menudo. Pop bend koji je nastao za potrebe serije "Rebelde", a cije je postojanje privedeno kraju ove godine, izazvao je mnoge negativne kritike donosenjem ovakve odluke. Kristofer Ukerman nas uverava da se uspeh RBD-a ne moze meriti sa drugim projektima poput Menuda i Timbiriche. Uker je takodje izneo i logicne cinjenice kako bi dokazao ovu tvrdju "Cetiri godine udaljenosti od nase rodne zemlje, cetiri godine globalnog uspeha koje su nas odvele do mesta poput Rumunije i Srbije, imali koncerte u velikim gradovima Amerike i Evrope, gde oni, ocigledno nisu". RBD je ukupno pordao vise od 14,9 miliona albuma sirom sveta,a te razmere se ne mogu porediti sa procentualnom prodajom TImbirichea i Menuda. "Lepo je sto ans porede, ali smo mi nasu istoriju ispisali za vrlo kratko vreme", izjavio je Uker. Muzicki fenomen okupljen 2004, godine zahvaljujuci telenoveli "Rebelde" zauzeo je poziciju najuspesnijeg benda koji potice iz Latinske Amerike u porteklih nekoliko decenija. Adios RBD.


Izvor : Univision.com
Moguce stamparske greske.

preuzeto sa hefce
Назад на врх Go down
 
Ucker malo omalovazio Timbiriche i Menudo :=)
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» RBD más exitoso que Menudo?.
» Ucker hoche da..........
» moram malo da se odmorim
» Ucker ne dolazi.....:(((((
» Ucker photoshoots [HQ]

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *GRUPA RBD* :: ♥Chlanowi♥ :: Christopher-
Скочи на: