*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT

Go down 
3 posters
АуторПорука
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Left_bar_bleue100 / 100100 / 100DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Empty
ПорукаНаслов: DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT   DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT EmptySun Mar 22 2009, 17:37

Назад на врх Go down
*Anchy*fan*de*Dyl*
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
*Anchy*fan*de*Dyl*


Број порука : 546
Age : 28
Локација : ♥♥♥zEmLjA♥CuDa♥♥♥
Washe ime : Ana
Koliko wolish RBD? :
DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Left_bar_bleue100 / 100100 / 100DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja sam Ana.Zivim u Tsteniku i imam 13 godina.Volim da pevam i igram.Treniram tenis i odbojku.Naj frendice su mi Kristina,Tina,Andrijana,Nevena.Imam psa Vika.Omiljena glumica i pevacica mi je Dulce Maria,grupe Sjk,Rbd,Pcd...a od filmova najvise volim horore i to Pogresno skretanje 1 i 2,Teksaski masakr,Propusten poziv,Horor Amitvila.....to je nesto malo o meni....***BeSsItO***
Registration date : 01.08.2008

DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Empty
ПорукаНаслов: Re: DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT   DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT EmptySun Mar 22 2009, 19:42

mnogo lepo igra.....!!!
EXTRA
Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Left_bar_bleue100 / 100100 / 100DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Empty
ПорукаНаслов: Re: DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT   DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT EmptySun Mar 22 2009, 20:24

da...prelepo igra.........
Назад на врх Go down
~Bojana~Anahi~
~!Fui la nina!~
~!Fui la nina!~
~Bojana~Anahi~


Број порука : 420
Age : 29
Локација : ~Sa njim na mesecu!!!
Washe ime : Bojana
Koliko wolish RBD? :
DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Left_bar_bleue100 / 100100 / 100DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja se zowem Bojana,imam 14 godina,ziwim u Nisu.......Treniram tenis,a omiljeni teniseri su mi Ana Iwanowic i Nowak Djokowic......Pre sam trenirala odbojku ali mi je dosadila i sada sam prestala.Odlican sam djak.Najbolje frendice su mi Marija i Maja.To je ukratko o meni.....Beso
Registration date : 05.11.2008

DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Empty
ПорукаНаслов: Re: DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT   DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT EmptyTue Mar 24 2009, 22:10

*Anchy*fan*de*Dyl* ::
mnogo lepo igra.....!!!
EXTRA
DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT 365558
Назад на врх Go down
Sponsored content





DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Empty
ПорукаНаслов: Re: DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT   DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT Empty

Назад на врх Go down
 
DULCE MARIA BAILANDO REGGAETON !!!!!.... SIMPLEMENTE PERFECT
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Dulce Maria - Vivo Por Ella
» Dulce Maria World Tour
» FOTOS DE DULCE MARIA - VERANO DE AMOR
» FOTOS El EVENTO 40 (Dulce Maria & Akon)
» DULCE MARIA ESTARA ESTE 1ERO DE ABRIL EN EL EVENTO 40!!!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *GRUPA RBD* :: ♥Chlanowi♥ :: Dulce Maria-
Скочи на: