*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ÒðàæèÒðàæè  Ðåãèñòðó¼ ñåÐåãèñòðó¼ ñå  Ïðèñòóïè  

 

 Ucker ne dolazi.....:(((((

Go down 
ÀóòîðÏîðóêà
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Áðî¼ ïîðóêà : 1830
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Ucker ne dolazi.....:((((( Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ucker ne dolazi.....:((((( Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Ucker ne dolazi.....:((((( Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Ucker ne dolazi.....:(((((   Ucker ne dolazi.....:((((( EmptyThu Mar 12 2009, 22:51

Ovo nije sto posto sigurno... Ako æete širiti dalje napišite da nije sto posto sigurno... Sluèajno sam se našla u moguænosti da pripitujem njegovog menaðera dali æe doèi i u Srbiju... Ali odgovor je bio: ''No, Christopher Uckermann (bailarín, cantante y actor) no es capaz de llegar a Serbia. Desea, así como todos nosotros, pero he aquí, Christopher ha decidido no venir a los países y ciudades en la que fue en el concierto mientras se encontraba en el grupo RBD. Lo sentimos, pero creo que la decisión sobre la de él. Habrá otras oportunidades. No sólo. Saludos de mi parte y Christopher de Mexico.''... Što bi u prijevodu znaæilo ovako: ''Ne, Christopher Uckermann (plesaè,pjevaè i glumac) nije u moguænosti doæi u Srbiju. Volio bi,kao i svi mi,ali eto Christopher je odluèio da neæe doæi u zemlje i gradove u kojima je bio na koncertu dok je bio u grupi RBD. Žao nam je, ali mislim da je odluka na samom njemu. Bit æe i drugih prilika. Nije jedina. Pozdrav od mene i Christophera iz Mexica.''...


rbd life
Íàçàä íà âðõ Go down
 
Ucker ne dolazi.....:(((((
Íàçàä íà âðõ 
Ñòðàíà 1 of 1
 Similar topics
-
» valjda nam i ona skoro dolazi...
» Ucker photoshoots [HQ]
» Yo soy novia de Ucker
» Ucker skochio na Poncha xD
» Ucker hoche da..........

Permissions in this forum:Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó
*R*E*B*E*L*D*E* :: *GRUPA RBD* :: ♥Chlanowi♥ :: Christopher-
Ñêî÷è íà: