*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Intervju iz Srbije

Go down 
5 posters
АуторПорука
Chica como Any
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
Chica como Any


Број порука : 163
Age : 29
Локација : Con RBD hasta el fin!!!
Washe ime : Andja
Koliko wolish RBD? :
Intervju iz Srbije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Intervju iz Srbije Right_bar_bleue

Neshto o meni : Pa ovako...Ja sam Andja i imam 13 godina.Zivim u Sapcu...Imam sestru Ivanu.Naj drugarice su mi Ljilja,Ana,Mimi,Milica,a i mnoge sa foruma!!!Imam macu Ninu.....Obozavam RBD,ali bas sam veliki fan...Najvise volim od devojaka Anahi u svemu mi je najbolja,odmomaka mi je najlepsi Poncho,najlepse peva Christopher,a Polito je najludji i najzabavniji.Sto se tice Dul obozavam je takodje...Veoma je lepa ali mi se najvise svidja njen stil,a kod May mi se svidja lice,bas je slatka!!!Pa to bi bilo to.Ljubim va sve!!!
Registration date : 27.02.2009

Intervju iz Srbije Empty
ПорукаНаслов: Intervju iz Srbije   Intervju iz Srbije EmptySat Feb 28 2009, 12:44

Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Intervju iz Srbije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Intervju iz Srbije Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Intervju iz Srbije Empty
ПорукаНаслов: Re: Intervju iz Srbije   Intervju iz Srbije EmptySun Mar 01 2009, 00:16

Joj diwni su!!!
Obozawam ih!!!!!!!!
Hwala ti bb!!!!!
Назад на врх Go down
Chica como Any
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
Chica como Any


Број порука : 163
Age : 29
Локација : Con RBD hasta el fin!!!
Washe ime : Andja
Koliko wolish RBD? :
Intervju iz Srbije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Intervju iz Srbije Right_bar_bleue

Neshto o meni : Pa ovako...Ja sam Andja i imam 13 godina.Zivim u Sapcu...Imam sestru Ivanu.Naj drugarice su mi Ljilja,Ana,Mimi,Milica,a i mnoge sa foruma!!!Imam macu Ninu.....Obozavam RBD,ali bas sam veliki fan...Najvise volim od devojaka Anahi u svemu mi je najbolja,odmomaka mi je najlepsi Poncho,najlepse peva Christopher,a Polito je najludji i najzabavniji.Sto se tice Dul obozavam je takodje...Veoma je lepa ali mi se najvise svidja njen stil,a kod May mi se svidja lice,bas je slatka!!!Pa to bi bilo to.Ljubim va sve!!!
Registration date : 27.02.2009

Intervju iz Srbije Empty
ПорукаНаслов: Re: Intervju iz Srbije   Intervju iz Srbije EmptySun Mar 01 2009, 00:41

nema na cemu.......I meni se bas svidja
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
Intervju iz Srbije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Intervju iz Srbije Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

Intervju iz Srbije Empty
ПорукаНаслов: Re: Intervju iz Srbije   Intervju iz Srbije EmptyMon Mar 09 2009, 00:32

extra!!!!!!!
Назад на врх Go down
llili
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
llili


Број порука : 85
Age : 27
Washe ime : Lidija
Koliko wolish RBD? :
Intervju iz Srbije Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Intervju iz Srbije Right_bar_bleue

Registration date : 23.11.2009

Intervju iz Srbije Empty
ПорукаНаслов: Re: Intervju iz Srbije   Intervju iz Srbije EmptySun Dec 06 2009, 00:01

~*Tea RBD*~ ::
extra!!!!!!!
Назад на врх Go down
Anllela~ Angie~ NG =)
~!Bebe!~
~!Bebe!~
Anllela~ Angie~ NG =)


Број порука : 20
Age : 28
Локација : in my imagination
Washe ime : Andjela
Koliko wolish RBD? :
Intervju iz Srbije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Intervju iz Srbije Right_bar_bleue

Registration date : 28.11.2009

Intervju iz Srbije Empty
ПорукаНаслов: Re: Intervju iz Srbije   Intervju iz Srbije EmptyWed Dec 30 2009, 21:27

extra je!!!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Intervju iz Srbije Empty
ПорукаНаслов: Re: Intervju iz Srbije   Intervju iz Srbije Empty

Назад на врх Go down
 
Intervju iz Srbije
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Poncho æe upoznati devojku iz Srbije
» intervju sa may
» may intervju slike
» intervju u rumuniji
» Video:Poncho-Intervju(RCN COLOMBIA)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *GRUPA RBD* :: ♥O grupi♥ :: RBD u Srbiji-
Скочи на: