*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Washa omiljena trauma je.....

Go down 
3 posters
АуторПорука
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Washa omiljena trauma je..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Washa omiljena trauma je..... Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Washa omiljena trauma je..... Empty
ПорукаНаслов: Washa omiljena trauma je.....   Washa omiljena trauma je..... EmptySat Feb 21 2009, 22:22

Glasajte............
Za one koji ne znaju......
Vondy-Dul y Ucker
Trendy-Dul y Poncho
Chady-Dul y Chris
Los A-Anny y Poncho
Barken-Anny y Ucker
Tiani-Anny y Chris
Chaverroni-Mai y Chris
Herroni-May y Poncho
Uckerronni-Mai y Ucker
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
Washa omiljena trauma je..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Washa omiljena trauma je..... Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

Washa omiljena trauma je..... Empty
ПорукаНаслов: Re: Washa omiljena trauma je.....   Washa omiljena trauma je..... EmptyMon Mar 09 2009, 17:35

meni los A!!!!!!!
Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Washa omiljena trauma je..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Washa omiljena trauma je..... Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Washa omiljena trauma je..... Empty
ПорукаНаслов: Re: Washa omiljena trauma je.....   Washa omiljena trauma je..... EmptyMon Mar 09 2009, 17:50

Meni Vondy!!!!
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
Washa omiljena trauma je..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Washa omiljena trauma je..... Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

Washa omiljena trauma je..... Empty
ПорукаНаслов: Re: Washa omiljena trauma je.....   Washa omiljena trauma je..... EmptyMon Mar 09 2009, 17:59

pa znala sam......xaxaxaxa
Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Washa omiljena trauma je..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Washa omiljena trauma je..... Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Washa omiljena trauma je..... Empty
ПорукаНаслов: Re: Washa omiljena trauma je.....   Washa omiljena trauma je..... EmptyMon Mar 09 2009, 17:59

Xexexexexe....pa da...msm UCKER i Dul.....
Назад на врх Go down
ika2904
~!Bebe!~
~!Bebe!~
ika2904


Број порука : 8
Age : 36
Washe ime : iva perroni
Koliko wolish RBD? :
Washa omiljena trauma je..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Washa omiljena trauma je..... Right_bar_bleue

Registration date : 15.12.2009

Washa omiljena trauma je..... Empty
ПорукаНаслов: Re: Washa omiljena trauma je.....   Washa omiljena trauma je..... EmptySun Dec 20 2009, 21:03

LOS A
Назад на врх Go down
ika2904
~!Bebe!~
~!Bebe!~
ika2904


Број порука : 8
Age : 36
Washe ime : iva perroni
Koliko wolish RBD? :
Washa omiljena trauma je..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Washa omiljena trauma je..... Right_bar_bleue

Registration date : 15.12.2009

Washa omiljena trauma je..... Empty
ПорукаНаслов: Re: Washa omiljena trauma je.....   Washa omiljena trauma je..... EmptySun Dec 20 2009, 21:04

LOS A
Назад на врх Go down
Sponsored content





Washa omiljena trauma je..... Empty
ПорукаНаслов: Re: Washa omiljena trauma je.....   Washa omiljena trauma je..... Empty

Назад на врх Go down
 
Washa omiljena trauma je.....
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Omiljena pesma sa CD-a
» OMILJENA PESMA SA CD-a
» OMILJENA PESMA SA CD-a
» OMILJENA PESMA SA CD-a
» OMILJENA PESMA SA CD-a

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *GRUPA RBD* :: ♥Multimedija♥ :: Ostalo-
Скочи на: