*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Zao mi je ali.......

Go down 
+2
Jowana
DULCE TASHA
6 posters
АуторПорука
DULCE TASHA
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
DULCE TASHA


Број порука : 590
Age : 29
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Zao mi je ali....... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zao mi je ali....... Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 22.06.2008

Zao mi je ali....... Empty
ПорукаНаслов: Zao mi je ali.......   Zao mi je ali....... EmptySun Nov 09 2008, 20:27

Zao mi je,ali sam skinula rbd zmaja sa pozicije moderatora......Morala sam,nije uopshte posechiwao forum,samo kada treba da reklamira swoj on bi doshao......Nadam se da se ne ljutish.........Swi kojima owo smeta,neka to owde kazu....
Назад на врх Go down
https://rbd-4everthebest.forummotion.com
Jowana
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
Jowana


Број порука : 110
Age : 27
Washe ime : Jowana
Koliko wolish RBD? :
Zao mi je ali....... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zao mi je ali....... Right_bar_bleue

Registration date : 03.11.2008

Zao mi je ali....... Empty
ПорукаНаслов: Re: Zao mi je ali.......   Zao mi je ali....... EmptyWed Nov 12 2008, 18:33

Meni ne smeta.....Od kada sam regovana njega nema......Mislim da si ispravno postupila.....
Назад на врх Go down
~!*RBD_AnGeL*!~
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
~!*RBD_AnGeL*!~


Број порука : 84
Age : 27
Локација : Tu i tamo...swugde po malo
Washe ime : Dorotea-Tea
Koliko wolish RBD? :
Zao mi je ali....... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zao mi je ali....... Right_bar_bleue

Neshto o meni : Wecina me zna pa me mrzi da kuckam Smile
Registration date : 12.11.2008

Zao mi je ali....... Empty
ПорукаНаслов: Re: Zao mi je ali.......   Zao mi je ali....... EmptyThu Nov 13 2008, 18:49

Ne znam jer sam se regowala juce tako da necu da se mesam u to!
Назад на врх Go down
http://swastarica.4forum.biz/
~Bojana~Anahi~
~!Fui la nina!~
~!Fui la nina!~
~Bojana~Anahi~


Број порука : 420
Age : 29
Локација : ~Sa njim na mesecu!!!
Washe ime : Bojana
Koliko wolish RBD? :
Zao mi je ali....... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zao mi je ali....... Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja se zowem Bojana,imam 14 godina,ziwim u Nisu.......Treniram tenis,a omiljeni teniseri su mi Ana Iwanowic i Nowak Djokowic......Pre sam trenirala odbojku ali mi je dosadila i sada sam prestala.Odlican sam djak.Najbolje frendice su mi Marija i Maja.To je ukratko o meni.....Beso
Registration date : 05.11.2008

Zao mi je ali....... Empty
ПорукаНаслов: Re: Zao mi je ali.......   Zao mi je ali....... EmptySun Nov 16 2008, 17:00

~Te@~tHe~BeSt~ ::
Ne znam jer sam se regowala juce tako da necu da se mesam u to!
Назад на врх Go down
Mokili
~!Bebe!~
~!Bebe!~
Mokili


Број порука : 45
Koliko wolish RBD? :
Zao mi je ali....... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zao mi je ali....... Right_bar_bleue

Registration date : 05.11.2008

Zao mi je ali....... Empty
ПорукаНаслов: Re: Zao mi je ali.......   Zao mi je ali....... EmptySun Nov 30 2008, 00:11

Ne znam shta se owde deshawalo dok se ja nisam reg,tako da nechu da se mesham......
Назад на врх Go down
Jowana
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
Jowana


Број порука : 110
Age : 27
Washe ime : Jowana
Koliko wolish RBD? :
Zao mi je ali....... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zao mi je ali....... Right_bar_bleue

Registration date : 03.11.2008

Zao mi je ali....... Empty
ПорукаНаслов: Re: Zao mi je ali.......   Zao mi je ali....... EmptySun Dec 14 2008, 22:25

Mokili ::
Ne znam shta se owde deshawalo dok se ja nisam reg,tako da nechu da se mesham......
Назад на врх Go down
*Anchy*fan*de*Dyl*
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
*Anchy*fan*de*Dyl*


Број порука : 546
Age : 28
Локација : ♥♥♥zEmLjA♥CuDa♥♥♥
Washe ime : Ana
Koliko wolish RBD? :
Zao mi je ali....... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zao mi je ali....... Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja sam Ana.Zivim u Tsteniku i imam 13 godina.Volim da pevam i igram.Treniram tenis i odbojku.Naj frendice su mi Kristina,Tina,Andrijana,Nevena.Imam psa Vika.Omiljena glumica i pevacica mi je Dulce Maria,grupe Sjk,Rbd,Pcd...a od filmova najvise volim horore i to Pogresno skretanje 1 i 2,Teksaski masakr,Propusten poziv,Horor Amitvila.....to je nesto malo o meni....***BeSsItO***
Registration date : 01.08.2008

Zao mi je ali....... Empty
ПорукаНаслов: Re: Zao mi je ali.......   Zao mi je ali....... EmptyMon Dec 15 2008, 20:18

pa isprawno si postupila bb jer ionako dodje samo da bi reklamirao swoj(bez ljutnje Neco)....i dobro si to uradila kada nije redowan.... :9+52:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Zao mi je ali....... Empty
ПорукаНаслов: Re: Zao mi je ali.......   Zao mi je ali....... Empty

Назад на врх Go down
 
Zao mi je ali.......
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *KANTA* :: ♥Kanta♥-
Скочи на: