*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 NOWO PRAWILO BR. 2

Go down 
+3
Jowana
DULCE TASHA
*Anchy*fan*de*Dyl*
7 posters
АуторПорука
*Anchy*fan*de*Dyl*
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
*Anchy*fan*de*Dyl*


Број порука : 546
Age : 28
Локација : ♥♥♥zEmLjA♥CuDa♥♥♥
Washe ime : Ana
Koliko wolish RBD? :
NOWO PRAWILO BR. 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100NOWO PRAWILO BR. 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja sam Ana.Zivim u Tsteniku i imam 13 godina.Volim da pevam i igram.Treniram tenis i odbojku.Naj frendice su mi Kristina,Tina,Andrijana,Nevena.Imam psa Vika.Omiljena glumica i pevacica mi je Dulce Maria,grupe Sjk,Rbd,Pcd...a od filmova najvise volim horore i to Pogresno skretanje 1 i 2,Teksaski masakr,Propusten poziv,Horor Amitvila.....to je nesto malo o meni....***BeSsItO***
Registration date : 01.08.2008

NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 EmptyTue Nov 04 2008, 22:36

Nowo prawilo glasi da ce swi chlanowi sa nula poruka biti obrisani ukoliko se u roku od 10 dana ne sete za forum i ne napishu makar jednu jedinu poruku!
Ako nekom smeta prawilo neka kaze! :4687:
Назад на врх Go down
DULCE TASHA
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
DULCE TASHA


Број порука : 590
Age : 29
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
NOWO PRAWILO BR. 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100NOWO PRAWILO BR. 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 22.06.2008

NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 EmptyWed Nov 05 2008, 18:13

Pa onda che skoro swi chlanowi biti obrisani,jer se wechina nije predstawila........
Назад на врх Go down
https://rbd-4everthebest.forummotion.com
Jowana
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
Jowana


Број порука : 110
Age : 27
Washe ime : Jowana
Koliko wolish RBD? :
NOWO PRAWILO BR. 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100NOWO PRAWILO BR. 2 Right_bar_bleue

Registration date : 03.11.2008

NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 EmptyWed Nov 12 2008, 18:34

Pa ne znam....U neku ruku si ti u pravu,a u neku DULCE TASHA.....
Назад на врх Go down
~!*RBD_AnGeL*!~
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
~!*RBD_AnGeL*!~


Број порука : 84
Age : 27
Локација : Tu i tamo...swugde po malo
Washe ime : Dorotea-Tea
Koliko wolish RBD? :
NOWO PRAWILO BR. 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100NOWO PRAWILO BR. 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Wecina me zna pa me mrzi da kuckam Smile
Registration date : 12.11.2008

NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 EmptyThu Nov 13 2008, 18:52

Jowana ::
Pa ne znam....U neku ruku si ti u pravu,a u neku DULCE TASHA.....
Назад на врх Go down
http://swastarica.4forum.biz/
*Anchy*fan*de*Dyl*
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
*Anchy*fan*de*Dyl*


Број порука : 546
Age : 28
Локација : ♥♥♥zEmLjA♥CuDa♥♥♥
Washe ime : Ana
Koliko wolish RBD? :
NOWO PRAWILO BR. 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100NOWO PRAWILO BR. 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja sam Ana.Zivim u Tsteniku i imam 13 godina.Volim da pevam i igram.Treniram tenis i odbojku.Naj frendice su mi Kristina,Tina,Andrijana,Nevena.Imam psa Vika.Omiljena glumica i pevacica mi je Dulce Maria,grupe Sjk,Rbd,Pcd...a od filmova najvise volim horore i to Pogresno skretanje 1 i 2,Teksaski masakr,Propusten poziv,Horor Amitvila.....to je nesto malo o meni....***BeSsItO***
Registration date : 01.08.2008

NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 EmptyWed Dec 03 2008, 13:44

E PA DA....ALI NMVZ IONAKO NECE SE OBRISATI!
Назад на врх Go down
Chica como Any
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
Chica como Any


Број порука : 163
Age : 29
Локација : Con RBD hasta el fin!!!
Washe ime : Andja
Koliko wolish RBD? :
NOWO PRAWILO BR. 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100NOWO PRAWILO BR. 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Pa ovako...Ja sam Andja i imam 13 godina.Zivim u Sapcu...Imam sestru Ivanu.Naj drugarice su mi Ljilja,Ana,Mimi,Milica,a i mnoge sa foruma!!!Imam macu Ninu.....Obozavam RBD,ali bas sam veliki fan...Najvise volim od devojaka Anahi u svemu mi je najbolja,odmomaka mi je najlepsi Poncho,najlepse peva Christopher,a Polito je najludji i najzabavniji.Sto se tice Dul obozavam je takodje...Veoma je lepa ali mi se najvise svidja njen stil,a kod May mi se svidja lice,bas je slatka!!!Pa to bi bilo to.Ljubim va sve!!!
Registration date : 27.02.2009

NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 EmptySat Feb 28 2009, 16:16

Mislim da je odlicno pravilo!!!
Назад на врх Go down
Jec@ RBD
~!Bebe!~
~!Bebe!~
Jec@ RBD


Број порука : 34
Age : 29
Локација : Sa RBD-om zauvek
Washe ime : Jelena...Jeca..Jecka....
Koliko wolish RBD? :
NOWO PRAWILO BR. 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100NOWO PRAWILO BR. 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Duhovita sam...druzeljubiva...volim da se zezam...,da slusam muziku...mrzim laz....prevaru...kada neko kopira ljude...volim kada neko ima svoje ja!!!!.....a da volim da se razlikujem od drugih...a za izgled...mozete videti na slikama..a uglavnom imam plave oci i braon kosu....
Registration date : 02.03.2009

NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 EmptyMon Mar 02 2009, 21:17

Chica como Any ::
Mislim da je odlicno pravilo!!!
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
NOWO PRAWILO BR. 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100NOWO PRAWILO BR. 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 EmptySun Mar 08 2009, 21:59

me too......
Назад на врх Go down
Sponsored content





NOWO PRAWILO BR. 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: NOWO PRAWILO BR. 2   NOWO PRAWILO BR. 2 Empty

Назад на врх Go down
 
NOWO PRAWILO BR. 2
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» NOWO PRAWILO!!!!!
» NOWO PRAWILO BR.3 OBAWEZNO PROCITAJTE!!!!!!!!
» Prawilo.....
» Prawilo.....
» Prawilo.....

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *FORUM* :: ♥Obaweshtenja i pitanja♥ :: Pravila-
Скочи на: