*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 BRISANJE PORUKA!!!!

Go down 
5 posters
АуторПорука
DULCE TASHA
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
DULCE TASHA


Број порука : 590
Age : 29
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 22.06.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptyTue Sep 23 2008, 18:46

Forumotion je juce u 12h imao veliku blokadu sa hostom!
Administratori Forumotiona pretpostavljaju da je neko pokusao da hackuje 'Forumotion'!

Svi postovi koji su napisani od prekjuce od 12h do juce do 12h su bili prazni iako su se videli prethodni dan!
Ukoliko
su poceli na svim forumima da nestaju postovi koji su napisani u
navedenom terminum,razlog je to sto je Forumotion obrisao te postove!
Takodje
juce ujutru se jedno vreme nije moglo pristupiti nijednom topicu na
bilo kom forumu,a takodje jedno vreme su bili svima iskljuceni potpisi!
To je sve zbog problema sa hostom!

Nadamo se da u daljnjem nece biti takvih problema na Forumotionu!

Molim
da prosledite ovo obavestenje na sve forume na kojima su clanovi
zabrinuti zbog misterioznog nestanka postova i navedenih problema!

a sad da li ce hackowati ili ne mozemo samo da pretpostawljamo...menjajte pasworde shto ceshce,bar su meni tako rekli da radim,pa je onda njima teze da hackuju waljda,ali ja msm da ako budu hteli niko i nishta ih nece spreciti...
Назад на врх Go down
https://rbd-4everthebest.forummotion.com
rbd zmaj
~!Postajesh buntownik!~
~!Postajesh buntownik!~
rbd zmaj


Број порука : 257
Age : 28
Локација : loznica
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 13.09.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptyTue Sep 23 2008, 19:37

ja menjam stalno pasvord
Назад на врх Go down
DULCE TASHA
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
DULCE TASHA


Број порука : 590
Age : 29
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 22.06.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptyTue Sep 23 2008, 20:49

i ja isto....nadam se da i ostali menjaju.,....
Назад на врх Go down
https://rbd-4everthebest.forummotion.com
rbd zmaj
~!Postajesh buntownik!~
~!Postajesh buntownik!~
rbd zmaj


Број порука : 257
Age : 28
Локација : loznica
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 13.09.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptyTue Sep 23 2008, 21:11

valjada menjaju
Назад на врх Go down
*Anchy*fan*de*Dyl*
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
*Anchy*fan*de*Dyl*


Број порука : 546
Age : 28
Локација : ♥♥♥zEmLjA♥CuDa♥♥♥
Washe ime : Ana
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja sam Ana.Zivim u Tsteniku i imam 13 godina.Volim da pevam i igram.Treniram tenis i odbojku.Naj frendice su mi Kristina,Tina,Andrijana,Nevena.Imam psa Vika.Omiljena glumica i pevacica mi je Dulce Maria,grupe Sjk,Rbd,Pcd...a od filmova najvise volim horore i to Pogresno skretanje 1 i 2,Teksaski masakr,Propusten poziv,Horor Amitvila.....to je nesto malo o meni....***BeSsItO***
Registration date : 01.08.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptyWed Sep 24 2008, 15:29

a ja ga nemenjam,zaboravim posle sifru......ali menjacu ga
Назад на врх Go down
DULCE TASHA
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
DULCE TASHA


Број порука : 590
Age : 29
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 22.06.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptyWed Sep 24 2008, 16:11

Ok....Svi se potrudite........
Назад на врх Go down
https://rbd-4everthebest.forummotion.com
naj fan de rbd
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
naj fan de rbd


Број порука : 76
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 18.10.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptySun Oct 26 2008, 20:00

ja ne menjam!Zaboravim!!!
Назад на врх Go down
~Bojana~Anahi~
~!Fui la nina!~
~!Fui la nina!~
~Bojana~Anahi~


Број порука : 420
Age : 29
Локација : ~Sa njim na mesecu!!!
Washe ime : Bojana
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja se zowem Bojana,imam 14 godina,ziwim u Nisu.......Treniram tenis,a omiljeni teniseri su mi Ana Iwanowic i Nowak Djokowic......Pre sam trenirala odbojku ali mi je dosadila i sada sam prestala.Odlican sam djak.Najbolje frendice su mi Marija i Maja.To je ukratko o meni.....Beso
Registration date : 05.11.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptySun Nov 16 2008, 16:58

Mislim da owa tema treba da bude u Obaweshtenja foruma.......
Назад на врх Go down
DULCE TASHA
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
DULCE TASHA


Број порука : 590
Age : 29
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
BRISANJE PORUKA!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BRISANJE PORUKA!!!! Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 22.06.2008

BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! EmptySun Nov 16 2008, 19:50

*L*O*C*K*
Назад на врх Go down
https://rbd-4everthebest.forummotion.com
Sponsored content





BRISANJE PORUKA!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: BRISANJE PORUKA!!!!   BRISANJE PORUKA!!!! Empty

Назад на врх Go down
 
BRISANJE PORUKA!!!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Poruka na Uniju
» Poruka od Poncha na My Space-u [27.02.2009]
» Poruka za kampanju "Si yo puedo,tú también"

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *KANTA* :: ♥Kanta♥-
Скочи на: