*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Ko po vama najbolje glumi?

Go down 
+8
~*Tea RBD*~
Chica como Any
~Bojana~Anahi~
Mokili
~Joxy The Girl~
rbd zmaj
DULCE TASHA
*Anchy*fan*de*Dyl*
12 posters
АуторПорука
*Anchy*fan*de*Dyl*
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
*Anchy*fan*de*Dyl*


Број порука : 546
Age : 28
Локација : ♥♥♥zEmLjA♥CuDa♥♥♥
Washe ime : Ana
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja sam Ana.Zivim u Tsteniku i imam 13 godina.Volim da pevam i igram.Treniram tenis i odbojku.Naj frendice su mi Kristina,Tina,Andrijana,Nevena.Imam psa Vika.Omiljena glumica i pevacica mi je Dulce Maria,grupe Sjk,Rbd,Pcd...a od filmova najvise volim horore i to Pogresno skretanje 1 i 2,Teksaski masakr,Propusten poziv,Horor Amitvila.....to je nesto malo o meni....***BeSsItO***
Registration date : 01.08.2008

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptyWed Sep 17 2008, 14:44

Pa ko je......?Zapamtite,mozete glasati za dvoje ucesnika samo ih obelezite,i ko je?
Назад на врх Go down
DULCE TASHA
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
DULCE TASHA


Број порука : 590
Age : 29
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 22.06.2008

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptyWed Sep 17 2008, 16:08

Dulce....Bas je super odglumila Robertu...Mislim da niko to ne bi uradio kao ona....
Назад на врх Go down
https://rbd-4everthebest.forummotion.com
*Anchy*fan*de*Dyl*
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
*Anchy*fan*de*Dyl*


Број порука : 546
Age : 28
Локација : ♥♥♥zEmLjA♥CuDa♥♥♥
Washe ime : Ana
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja sam Ana.Zivim u Tsteniku i imam 13 godina.Volim da pevam i igram.Treniram tenis i odbojku.Naj frendice su mi Kristina,Tina,Andrijana,Nevena.Imam psa Vika.Omiljena glumica i pevacica mi je Dulce Maria,grupe Sjk,Rbd,Pcd...a od filmova najvise volim horore i to Pogresno skretanje 1 i 2,Teksaski masakr,Propusten poziv,Horor Amitvila.....to je nesto malo o meni....***BeSsItO***
Registration date : 01.08.2008

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptyWed Sep 17 2008, 16:38

i ja isto to mislim
Назад на врх Go down
rbd zmaj
~!Postajesh buntownik!~
~!Postajesh buntownik!~
rbd zmaj


Број порука : 257
Age : 28
Локација : loznica
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Registration date : 13.09.2008

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptyWed Sep 17 2008, 20:16

1)Dulce normalno
Назад на врх Go down
~Joxy The Girl~
~!Bebe!~
~!Bebe!~
~Joxy The Girl~


Број порука : 51
Age : 31
Локација : Where All Good Sleep
Washe ime : Jovana
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Registration date : 20.09.2008

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptyWed Sep 24 2008, 21:06

Ja ne mogu dvoje da obelezim.
Maite i Chris najbolje pevaju, a Chris najbolje glumi.
Назад на врх Go down
Mokili
~!Bebe!~
~!Bebe!~
Mokili


Број порука : 45
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Registration date : 05.11.2008

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySat Nov 15 2008, 22:25

Ni ja ne mogu dwoje da obelezim,i glasala za Dulce......
Назад на врх Go down
~Bojana~Anahi~
~!Fui la nina!~
~!Fui la nina!~
~Bojana~Anahi~


Број порука : 420
Age : 29
Локација : ~Sa njim na mesecu!!!
Washe ime : Bojana
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja se zowem Bojana,imam 14 godina,ziwim u Nisu.......Treniram tenis,a omiljeni teniseri su mi Ana Iwanowic i Nowak Djokowic......Pre sam trenirala odbojku ali mi je dosadila i sada sam prestala.Odlican sam djak.Najbolje frendice su mi Marija i Maja.To je ukratko o meni.....Beso
Registration date : 05.11.2008

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySun Nov 16 2008, 17:04

Anahi obio!!!!!!
Назад на врх Go down
Chica como Any
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
Chica como Any


Број порука : 163
Age : 29
Локација : Con RBD hasta el fin!!!
Washe ime : Andja
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : Pa ovako...Ja sam Andja i imam 13 godina.Zivim u Sapcu...Imam sestru Ivanu.Naj drugarice su mi Ljilja,Ana,Mimi,Milica,a i mnoge sa foruma!!!Imam macu Ninu.....Obozavam RBD,ali bas sam veliki fan...Najvise volim od devojaka Anahi u svemu mi je najbolja,odmomaka mi je najlepsi Poncho,najlepse peva Christopher,a Polito je najludji i najzabavniji.Sto se tice Dul obozavam je takodje...Veoma je lepa ali mi se najvise svidja njen stil,a kod May mi se svidja lice,bas je slatka!!!Pa to bi bilo to.Ljubim va sve!!!
Registration date : 27.02.2009

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySat Feb 28 2009, 16:38

anahi
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySun Mar 08 2009, 22:15

Dulce!!!!!! :510260.360200:


Последњи изменио ~Anny Diwa~ дана Sun Mar 08 2009, 22:17. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySun Mar 08 2009, 22:17

uuuuppppssssssss........
tema je ko najbolje glumi a u glasanju pise ko najbolje pewa......
molila bi admine da to isprawe!!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySun Mar 08 2009, 22:30

Isprawljeno!!!!Smile
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySun Mar 08 2009, 22:36

super!
Назад на врх Go down
kety rbd
~*!NaJwEcHi rBd fAn!*~
~*!NaJwEcHi rBd fAn!*~
kety rbd


Број порука : 267
Age : 27
Локација : ludnica
Washe ime : Katarina
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : ja sam Katarina imam 12 godina mnogo volim rbd a najvise any y dul. Bila sam na oba koncerta i bilo je extraaaa!
Registration date : 12.04.2009

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySat May 16 2009, 21:49

dulce i any....
Назад на врх Go down
ika2904
~!Bebe!~
~!Bebe!~
ika2904


Број порука : 8
Age : 36
Washe ime : iva perroni
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Registration date : 15.12.2009

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptySun Dec 20 2009, 20:53

poncho i maite su najbolji glumci
Назад на врх Go down
*TaAuDeLiRiJuMu*
~!Bebe!~
~!Bebe!~
*TaAuDeLiRiJuMu*


Број порука : 15
Age : 26
Washe ime : TEODORA MIHAJLOVIC
Koliko wolish RBD? :
Ko po vama najbolje glumi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko po vama najbolje glumi? Right_bar_bleue

Neshto o meni : ja sam teodora zivim u beogradu veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliki sam fan rbd-a posebno od anahi volim je najvishe na svetu
Registration date : 09.05.2010

Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? EmptyThu May 20 2010, 18:01

NARAVMO ANAHI
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ko po vama najbolje glumi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ko po vama najbolje glumi?   Ko po vama najbolje glumi? Empty

Назад на врх Go down
 
Ko po vama najbolje glumi?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Ko najbolje glumi?
» Anllela~ Angie~ NG je sa vama........... =)
» Dulce zeli da glumi u mujer asesinas
» Tour Generación RBD:ulazi u najbolje turneje Mexica

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *GRUPA RBD* :: ♥O grupi♥ :: Grupa RBD-
Скочи на: