*R*E*B*E*L*D*E*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*R*E*B*E*L*D*E*

♥Dobrodoshli na forum o RBD♥
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Komentari.....

Go down 
+18
~*~!Loca por Poncho!~*~
~*Tea RBD*~
Jec@ RBD
~!TiNkErBeLl!~
Chica como Any
*Asi soy yo*
~!*RBD_AnGeL*!~
~Bojana~Anahi~
Mokili
Anahi es mi diva!!!!
Jowana
naj fan de rbd
~*Tea*~
~Joxy The Girl~
rbd zmaj
*Anchy*fan*de*Dyl*
DULCE TASHA
22 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Mokili
~!Bebe!~
~!Bebe!~
Mokili


Број порука : 45
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 05.11.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySat Nov 15 2008, 20:47

Prawila su super,swe cu ih postowati.....Nisu mnogo stroga,kakwa su na nekim forumima......
Назад на врх Go down
DULCE TASHA
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
DULCE TASHA


Број порука : 590
Age : 29
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 22.06.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySat Nov 15 2008, 23:52

DULCE TASHA ::
Hwala!
Назад на врх Go down
https://rbd-4everthebest.forummotion.com
~Bojana~Anahi~
~!Fui la nina!~
~!Fui la nina!~
~Bojana~Anahi~


Број порука : 420
Age : 29
Локација : ~Sa njim na mesecu!!!
Washe ime : Bojana
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja se zowem Bojana,imam 14 godina,ziwim u Nisu.......Treniram tenis,a omiljeni teniseri su mi Ana Iwanowic i Nowak Djokowic......Pre sam trenirala odbojku ali mi je dosadila i sada sam prestala.Odlican sam djak.Najbolje frendice su mi Marija i Maja.To je ukratko o meni.....Beso
Registration date : 05.11.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySun Nov 16 2008, 17:03

Mokili ::
Prawila su super,swe cu ih postowati.....Nisu mnogo stroga,kakwa su na nekim forumima......
Назад на врх Go down
~!*RBD_AnGeL*!~
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
~!*RBD_AnGeL*!~


Број порука : 84
Age : 27
Локација : Tu i tamo...swugde po malo
Washe ime : Dorotea-Tea
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Wecina me zna pa me mrzi da kuckam Smile
Registration date : 12.11.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyFri Nov 28 2008, 15:23

Anahi es mi diva!!!! ::
Extra su pravila!!!!!Postovacu ih!!!!!!
Назад на врх Go down
http://swastarica.4forum.biz/
*Asi soy yo*
~!Bebe!~
~!Bebe!~
*Asi soy yo*


Број порука : 14
Age : 28
Washe ime : Jovana
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 29.11.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySat Nov 29 2008, 18:31

~!*RBD_AnGeL*!~ ::
Anahi es mi diva!!!! ::
Extra su pravila!!!!!Postovacu ih!!!!!!
Назад на врх Go down
<YO soy YO>
~!Bebe!~
~!Bebe!~
<YO soy YO>


Број порука : 53
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 05.11.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySat Nov 29 2008, 23:31

Extra su prawila!
Назад на врх Go down
Chica como Any
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
Chica como Any


Број порука : 163
Age : 29
Локација : Con RBD hasta el fin!!!
Washe ime : Andja
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Pa ovako...Ja sam Andja i imam 13 godina.Zivim u Sapcu...Imam sestru Ivanu.Naj drugarice su mi Ljilja,Ana,Mimi,Milica,a i mnoge sa foruma!!!Imam macu Ninu.....Obozavam RBD,ali bas sam veliki fan...Najvise volim od devojaka Anahi u svemu mi je najbolja,odmomaka mi je najlepsi Poncho,najlepse peva Christopher,a Polito je najludji i najzabavniji.Sto se tice Dul obozavam je takodje...Veoma je lepa ali mi se najvise svidja njen stil,a kod May mi se svidja lice,bas je slatka!!!Pa to bi bilo to.Ljubim va sve!!!
Registration date : 27.02.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySat Feb 28 2009, 16:17

Pravila su odlicna.......Bas kakva treba da budu!!!
Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySun Mar 01 2009, 00:07

Hwala...........
Назад на врх Go down
Chica como Any
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
Chica como Any


Број порука : 163
Age : 29
Локација : Con RBD hasta el fin!!!
Washe ime : Andja
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Pa ovako...Ja sam Andja i imam 13 godina.Zivim u Sapcu...Imam sestru Ivanu.Naj drugarice su mi Ljilja,Ana,Mimi,Milica,a i mnoge sa foruma!!!Imam macu Ninu.....Obozavam RBD,ali bas sam veliki fan...Najvise volim od devojaka Anahi u svemu mi je najbolja,odmomaka mi je najlepsi Poncho,najlepse peva Christopher,a Polito je najludji i najzabavniji.Sto se tice Dul obozavam je takodje...Veoma je lepa ali mi se najvise svidja njen stil,a kod May mi se svidja lice,bas je slatka!!!Pa to bi bilo to.Ljubim va sve!!!
Registration date : 27.02.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySun Mar 01 2009, 00:37

Nema na cemu bbita
Назад на врх Go down
Jec@ RBD
~!Bebe!~
~!Bebe!~
Jec@ RBD


Број порука : 34
Age : 29
Локација : Sa RBD-om zauvek
Washe ime : Jelena...Jeca..Jecka....
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Duhovita sam...druzeljubiva...volim da se zezam...,da slusam muziku...mrzim laz....prevaru...kada neko kopira ljude...volim kada neko ima svoje ja!!!!.....a da volim da se razlikujem od drugih...a za izgled...mozete videti na slikama..a uglavnom imam plave oci i braon kosu....
Registration date : 02.03.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyMon Mar 02 2009, 21:16

~Miss Dulce de rebelde~ ::
PRAVILA SU SUPER!NEMAM ZAMERKI! :5467457:
Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyTue Mar 03 2009, 00:25

Hwala!!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySun Mar 08 2009, 21:56

prawila su super!!!!
postowacu ih......


Последњи изменио ~Anny Diwa~ дана Mon Mar 09 2009, 17:15. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySun Mar 08 2009, 22:00

Hwala!!!!!!
Назад на врх Go down
~*Tea RBD*~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
~*Tea RBD*~


Број порука : 212
Age : 28
Локација : ~With Christian~
Washe ime : ~Teodora~
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : ~Uvek nasmejana i dobro raspolozena~
Registration date : 08.03.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyMon Mar 09 2009, 17:16

nnc bb.....
Назад на врх Go down
~*~!Loca por Poncho!~*~
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
~*~!Loca por Poncho!~*~


Број порука : 80
Age : 29
Washe ime : Ivana
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Zowem se Iwana....to je dowoljno...Smile
Registration date : 22.03.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyMon Mar 23 2009, 00:01

~*Tea RBD*~ ::
prawila su super!!!!
postowacu ih......
Назад на врх Go down
~!TiNkErBeLl!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
~!TiNkErBeLl!~


Број порука : 1830
Age : 29
Локација : Sa Uckerom na pustom ostrvu.....
Washe ime : Natasha
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Owako....Zowem se Natasha,95 sam godishte,ziwim u Beogradu....Obozawam RBD a narochito wolim Dulce,Uckera i Anny......Bila sam na koncertu 7.9.2008. i narawno idem i na sledechi......Moje naj drugarice su Monika,Bojana i Dushica.....Imam stariju sestru koja se zowe Andrea....Odlechan sam djak....Trenutno nemam simpatiju....Treniram odbojku, godinu dana.....Owoliko od mene.....
Registration date : 10.12.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyMon Mar 23 2009, 16:40

~!TiNkErBeLl!~ ::
Hwala!!!!!!
Назад на врх Go down
*Anchy*fan*de*Dyl*
~!Rebelde parasiempre!~
~!Rebelde parasiempre!~
*Anchy*fan*de*Dyl*


Број порука : 546
Age : 28
Локација : ♥♥♥zEmLjA♥CuDa♥♥♥
Washe ime : Ana
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Ja sam Ana.Zivim u Tsteniku i imam 13 godina.Volim da pevam i igram.Treniram tenis i odbojku.Naj frendice su mi Kristina,Tina,Andrijana,Nevena.Imam psa Vika.Omiljena glumica i pevacica mi je Dulce Maria,grupe Sjk,Rbd,Pcd...a od filmova najvise volim horore i to Pogresno skretanje 1 i 2,Teksaski masakr,Propusten poziv,Horor Amitvila.....to je nesto malo o meni....***BeSsItO***
Registration date : 01.08.2008

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyMon Mar 23 2009, 18:37

HWALA SWIMA
Smile
Назад на врх Go down
~*~!Loca por Poncho!~*~
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
~*~!Loca por Poncho!~*~


Број порука : 80
Age : 29
Washe ime : Ivana
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Zowem se Iwana....to je dowoljno...Smile
Registration date : 22.03.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyThu Apr 02 2009, 23:08

De nada......
Назад на врх Go down
*!Dulce es mi diwa!~
~!Saznajesh za RBD!~
~!Saznajesh za RBD!~
*!Dulce es mi diwa!~


Број порука : 172
Age : 29
Washe ime : Katarina
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Neshto o meni : Zovem se Katarina.Obozavam RBD,a najvise volim Dulce Mariu.Bila sam na oba koncerta i bilo mi je super.Imam 13 godina,i idem u sedmi razred.Naj frendice su mi Branka i Milica.Ne znam vise sta da kazem....KISSSS
Registration date : 23.02.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySat Apr 04 2009, 23:32

~*~!Loca por Poncho!~*~ ::
~*Tea RBD*~ ::
prawila su super!!!!
postowacu ih......
Назад на врх Go down
llili
~!Empezar desde cero!~
~!Empezar desde cero!~
llili


Број порука : 85
Age : 27
Washe ime : Lidija
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 23.11.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySat Dec 05 2009, 23:50

OK su pravila....
Назад на врх Go down
Anllela~ Angie~ NG =)
~!Bebe!~
~!Bebe!~
Anllela~ Angie~ NG =)


Број порука : 20
Age : 28
Локација : in my imagination
Washe ime : Andjela
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 28.11.2009

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptySun Dec 06 2009, 14:49

Soop su pravila... Nisu nesto stroga!
Назад на врх Go down
*DoL*
~!Bebe!~
~!Bebe!~
*DoL*


Број порука : 11
Age : 27
Washe ime : Katarina Stavric
Koliko wolish RBD? :
Komentari..... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari..... - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 10.10.2010

Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 EmptyWed Oct 20 2010, 23:02

Pravilla su dobra,samo ja nzm sta je awatar... Very Happy Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





Komentari..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari.....   Komentari..... - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Komentari.....
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*R*E*B*E*L*D*E* :: *FORUM* :: ♥Obaweshtenja i pitanja♥ :: Pravila-
Скочи на: